Firma HERAIN Group s.r.o. hledá stavebního technika

Firma HERAIN Group s.r.o.- nabídka práce Firma HERAIN Group s.r.o. hledá stavebního technikaFirma:Firma HERAIN Group s.r.o.
Volné pracovní místo: MělníkMísto práce:Žižkova 606, Veltrusy, Kralupy nad Vltavou, Mělník
Volné pracovní místo: Firma HERAIN Group s.r.o. hledá stavebního technika - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Firma HERAIN Group s.r.o. hledá stavebního technika - MělníkPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Firma HERAIN Group s.r.o. hledá stavebního technikaEmail:asist@herain-group.cz
Kontaktní telefon na pozici: Firma HERAIN Group s.r.o. hledá stavebního technikaTelefon:+420 732 585 668

Popis pracovní pozice:
Informace o pracovním místě

ADRESA PRACOVIŠTĚ: Žižkova 606, Veltrusy
DATUM NÁSTUPU: Ihned
MZDA: Dle dohody
POČET MÍST: 1
ÚVAZEK: Plný, Zkrácený
VHODNÉ TAKÉ PRO: Absolventi, OSVČ
MINIMÁLNÍ VZDĚLÁNÍ: Středoškolské
FIRMA: HERAIN Group s.r.o.
ZADAVATEL: Jiří Herain
LOKALITA: Kralupy nad Vltavou
TELEFON: +420 732 585 668
E-MAIL: herain@herain-group.cz

Náplň práce:

• Stavební konzultace a dozor
• Kontrola stavby
• Vedení stavebního deníku

Požadujeme:
- vhodné pro absolventy
- praxe v oboru výhodou
- znalost anglického jazyka výhodou
- spolehlivost, flexibilitu, organizační schopnosti
- ochota učit se nové věci
- schopnost samostatné, ale i týmové práce
- znalost práce na PC
- Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
- Zaměstnanecké výhody, benefity
- Společnost nabízí možnost práce v přátelském kolektivu, možnost využití angličtiny a získání
praktických zkušeností s realizací staveb
- Různorodá pracovní náplň po ČR
- Nástup možný ihned

Inzerent:
Ověřený uživatel Jiří Herain | Středočeský kraj , Veltrusy
Telefon: +420732585668
Email: asist@herain-group.cz