Jeřábník-Plzeň

Volné pracovní místo: Plzeň - městoMísto práce:Plzeň - město
Volné pracovní místo: Jeřábník-Plzeň - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Jeřábník-Plzeň - Plzeň - městoPlat:180 kč/hod
Kontaktní email na pozici: Jeřábník-PlzeňEmail:demenok.ilya@snholding.cz
Kontaktní telefon na pozici: Jeřábník-PlzeňTelefon:+420 773 514 459

Popis pracovní pozice:
Na stavbu v Plzni hledáme jeřábníky, práce na plny úvazek, Nástup možný ihned.
V případě zájmu nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 773 514 459 nebo e-mailem na adrese
demenok.ilya@snholding.cz.

Požadujeme:
jeřábnický průkaz
dobrý zdravotní stav
praxe výhodou

Nabízíme:
mzda 180 Kč/hod

Místo:Plzeň,
Region:Plzeňsky kraj
Obor:Stavebnictví
Profese: jeřábník
Pracovní poměr: Plný úvazek
Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

-Volat telefonnim čislem nebo psat e-mailem

Inzerent:
Ověřený uživatel Egor Grigorenko | Praha , Praha
Telefon: +420777146826
Email: grigorenko.egor@snholding.cz