Vedoucí výroby a nákupu

Volné pracovní místo: Liberecký krajMísto práce:Vlastibořice, Liberecký kraj
Volné pracovní místo: Vedoucí výroby a nákupu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Vedoucí výroby a nákupu - Liberecký krajPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Vedoucí výroby a nákupuEmail:lenka.hanak@email.cz

Popis pracovní pozice:
Přijďte pracovat do naší společnosti, kde Stavíme a projektujeme pro náročné firmy i rodiny, hledáme
zkušeného parťáka na pozici Vedoucí výroby a nákupu.
U nás budete:
Komunikovat s investory i klienty, subdodavateli i dodavateli stavebních materiálů,
posuzovat náročnost zakázek,
zajišťovat všechny podklady pro zpracování cenové kalkulace,
vyhledávat nové materiály a technologické postupy realizace staveb,
a další samostatné činnosti vedoucí ke spokojenosti zákazníků.

Požadujeme:
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
Není to práce jen tak pro někoho. Je to velmi odborná a zodpovědná pozice, která vyžaduje bohaté technické
znalosti a zkušenosti, umění komunikace a vyjednávání, a navíc je to vedoucí pozice, takže velká zodpovědnost
nejen za své výkony. Zkrátka je to práce pro toho, kdo je stavař hlavou i srdcem, kdo o své práci přemýšlí a
chce jí dělat dokonale, má zájem o lidi a umí je vést a má pro zákaznickou orientaci a ještě k tomu lpí na
kvalitě.

Nabízíme:
Co vám můžeme nabídnout?
Samostatnou pracovní činnost v krásném prostředí.
Práci v moderní kanceláři i terénu.
Zaměstnání ve firmě s rodinnou atmosférou.
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou s jistotou práce po celý rok.
Zajímavé mzdové ohodnocení a další firemní benefity.

Inzerent:
Ověřený uživatel Lenka Hanáková | Celá ČR , Praha
Telefon: +420725293511
Email: lenka.hanak@email.cz