Řemeslníky na práci v DE

Volné pracovní místo: ZahraničíMísto práce:Düsseldorf, Zahraničí
Volné pracovní místo: Řemeslníky na práci v DE - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Řemeslníky na práci v DE - ZahraničíPlat:70 000 Kč
Kontaktní email na pozici: Řemeslníky na práci v DEEmail:badura@kb-bauteam.eu
Kontaktní telefon na pozici: Řemeslníky na práci v DETelefon:+49 15203723057

Popis pracovní pozice:
Hledáme stavební řemeslníky jako zedníky, malíře, sádrokartonáře pro práci v Německu.

Požadujeme:
Spolehlivost, praxi 5 let, řidičské oprávnění skupiny B, vlastní vybavení

Nabízíme:
Práci na celý rok, pravidelné a rychlé platby, flexibilní přístup

Inzerent:
Ověřený uživatel Přemysl Baďura | Bruntál , Rýmařov
Telefon: +49 15203723057
Email: badura@kb-bauteam.eu