Bytový technik

Stavební bytové družstvo Sever- nabídka práce Bytový technikFirma:Stavební bytové družstvo Sever
Volné pracovní místo: LiberecMísto práce:Liberec, Liberec
Volné pracovní místo: Bytový technik - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Bytový technik - LiberecPlat:od 20000,- Kč
Kontaktní email na pozici: Bytový technikEmail:knoblochova@sbdsever.cz
Kontaktní telefon na pozici: Bytový technikTelefon:777 750 990
Další údaje o pozici: Bytový technikDalší údaje:Lucie Knoblochová

Popis pracovní pozice:
Bytový technik zodpovídá za stav svěřených objektů a v případě zjištěných nedostatků vynakládá veškeré
úsilí k jejich odstranění.

Požadujeme:
min. SŠ vzdělání stavebního směru
znalosti v oblasti technické a stavební péče o bytové domy
výborné vyjadřovací schopnosti
řidičský průkaz sk. B
pečlivost a spolehlivost
dobrá znalost práce na PC
vysoké pracovní nasazení
možnost pracovat v pozdních odpoledních a večerních hodinách
výhodou je znalost problematiky bytového družstevnictví, bytového spoluvlastnictví a správy nemovitostí

Nabízíme:
práci na HPP v příjemném kolektivu
odpovídající platové podmínky
zaměstnanecké výhody (stravenky, 5 týdnů dovolené a další)
dobré zázemí rozvíjející se společnosti s dlouholetou tradicí
místo výkonu práce v centru Liberce
nástup ihned

Ověřený uživatel Stavební bytové družstvo SEVER | Liberec , Liberec
Telefon: +420 777 750 990
Email: knoblochova@sbdsever.cz