STŘECHAŘ-POKRÝVAČ-KLEMPÍŘ-IZOLATÉR v Ústí n.L.

Bytostav Ústí s.r.o.- nabídka práce STŘECHAŘ-POKRÝVAČ-KLEMPÍŘ-IZOLATÉR v Ústí n.L.Firma:Bytostav Ústí s.r.o.
Volné pracovní místo: Ústecký krajMísto práce:Ústí nad Labem, Ústecký kraj
Volné pracovní místo: STŘECHAŘ-POKRÝVAČ-KLEMPÍŘ-IZOLATÉR v Ústí n.L. - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: STŘECHAŘ-POKRÝVAČ-KLEMPÍŘ-IZOLATÉR v Ústí n.L. - Ústecký krajPlat:200 000,-
Kontaktní email na pozici: STŘECHAŘ-POKRÝVAČ-KLEMPÍŘ-IZOLATÉR v Ústí n.L.Email:sekretariat@bytostav-usti.czt
Kontaktní telefon na pozici: STŘECHAŘ-POKRÝVAČ-KLEMPÍŘ-IZOLATÉR v Ústí n.L.Telefon:604601916
Další údaje o pozici: STŘECHAŘ-POKRÝVAČ-KLEMPÍŘ-IZOLATÉR v Ústí n.L.Další údaje:Hromádko Radek

Popis pracovní pozice:
HLEDÁME PRACOVNÍKA NA POZICI STŘECHAŘ-POKRÝVAČ-KLEMPÍŘ-IZOLATÉR

Pro zavedenou stavební firmu v Ústí nad Labem hledáme pracovníka na pozici
střechař-pokrývač-klempíř-izolatér .

Nabídky zasílejte na e-mail: sekretariat@bytostav-usti.cz

Požadujeme:
Požadujeme:
• praxi a znalosti ve stavebním oboru
• výhodou je řidičské oprávnění B

Ověřený uživatel Bytostav Ústí s.r.o. | Ústecký kraj , Ústí nad Labem
Telefon: 604601916
Email: sekretariat@bytostav-usti.cz