Práce na stavbách.

důchodce- nabídka práce Práce na stavbách.Firma:důchodce
Volné pracovní místo: Liberecký krajMísto práce:Liberec, Liberecký kraj
Volné pracovní místo: Práce na stavbách. - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Práce na stavbách. - Liberecký krajPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Práce na stavbách.Email:strechy@stejskalslansky.cz
Kontaktní telefon na pozici: Práce na stavbách.Telefon:+420604 117 074
Další údaje o pozici: Práce na stavbách.Další údaje:+420739 412 577

Popis pracovní pozice:
Zavedená stavební firma Stejskal Slánský s.r.o. hledá uchazeče na pomocné stavební práce. Jsme firma
zabývající se především výstavbou a rekonstrukcí střech, takže jde především o práce ve výškách.
Hledáme zodpovědné a spolehlivé uchazeče. Praxe na stavbách výhodou, ale není podmínkou. Kontakt 604 117 074
Stejskal nebo 739 412 755 Slánský

Požadujeme:
zodpovědné a spolehlivé uchazeče

Inzerent:
Ověřený uživatel Soňa Čermáková | Liberecký kraj , Liberec
Telefon: 603927330
Email: cermakovamartin@seznam.cz