Stavbyvedoucí

TopDesign Stavby s.r.o.- nabídka práce StavbyvedoucíFirma:TopDesign Stavby s.r.o.
Volné pracovní místo: Liberecký krajMísto práce:Vlastibořice, Liberecký kraj
Volné pracovní místo: Stavbyvedoucí - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Stavbyvedoucí - Liberecký krajPlat:Dle dosažené praxe
Kontaktní email na pozici: StavbyvedoucíEmail:martina.vokacova@topdesign.cz
Kontaktní telefon na pozici: StavbyvedoucíTelefon:725046339

Popis pracovní pozice:
Stavbyvedoucí /Stavební mistr. Hledáme odborníka, co by pro svou stavbu dýchal. Zkušeného stavaře s orientací v
oboru, který zvládne svěřený tým lidí. Rádi bychom našli člověka, kterému záleží na tom, jestli je za
ním vidět dobrý výsledek, a který je ochoten pro tento výsledek také hodně udělat. My za to garantujeme pěknou
výplatu,firemní benefity, přátelský kolektiv. Těšíme se!

Požadujeme:
Středoškolské vzdělání
Praxe v oboru
Zkušenost s vedením lidí
ŘP sk.B

Nabízíme:
Motivační ohodnocení
Firemní benefity
Přátelský kolektiv
Možnost kariérního růstu

Ověřený uživatel TopDesign Stavby s.r.o. | Liberecký kraj , 463 44 Sychrov
Telefon: 725046339
Email: martina.vokacova@topdesign.cz