Referent správy a provozu aplikací

Městská část Praha 6 - Úřad městské části- nabídka práce Referent správy a provozu aplikacíFirma:Městská část Praha 6 - Úřad městské části
Volné pracovní místo: Praha 6Místo práce:Praha 6, Praha 6
Volné pracovní místo: Referent správy a provozu aplikací - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Referent správy a provozu aplikací - Praha 6Plat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Referent správy a provozu aplikacíEmail:ikejkrtova@praha6.cz
Kontaktní telefon na pozici: Referent správy a provozu aplikacíTelefon:220 189 155

Popis pracovní pozice:
Úřad městské části Praha 6 hledá dva pracovníky IT

referent správy a provozu aplikací
Náplň práce (příklady prací) :
- Práce s koncovými uživateli: sledování provozu informačních systémů, shromažďování připomínek
uživatelů pro jednání s dodavateli těchto systémů, podpora uživatelů , tvorba speciálních reportů z
databází
- Zajišťování distribuce mobilních telefonů a jejich nastavení, podpora jejich uživatelů

Požadujeme:
Jiné požadavky: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou

Nabízíme:
Platové zařazení: Platový tarif v 9. platové třídě je stanoven ve výši od 15 780 do 23 730 Kč a bude určen
dle délky praxe.

Benefity: 5 týdnů dovolené, dny zdravotního volna, příspěvek na stravování formou
stravenek, další zaměstnanecké výhody.

Inzerent:
Ověřený uživatel Jiri Plachy | Praha 6 , Praha
Telefon: 220 189 945
Email: jplachy@praha6.cz