Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P3772

Pracovník na stavbu party stanů a podií

GemareAgency- nabídka práce Pracovník na stavbu party stanů a podiíFirma:GemareAgency
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc
Volné pracovní místo: Pracovník na stavbu party stanů a podií - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Pracovník na stavbu party stanů a podií - OlomoucPlat:100-160
Kontaktní email na pozici: Pracovník na stavbu party stanů a podiíEmail:jan.dosoudil@gemareagency.cz

Popis pracovní pozice:
Manuální brigáda. Stavba hliníkových velkoplošných stanů na kulturní akce.
Realizace akcí po celé ČR i SR. Odjezd vždy z místa Olomouc.

Požadujeme:
fyzickou zdatnost, zodpovědnost, spolehlivost, ochotu pracovat. Práce je vhodná pro muže od požadovaného věku 18
let. Není potřeba žádné zkušenosti, ve všem vás zaškolíme.

Nabízíme:
plat ve výši 100-160 Kč/hod. Možnost docházet na brigádu, dle vašich časových možností. Mladý kolektiv.

Inzerent:
Ověřený uživatel GemareAgency | Olomoucký kraj , Olomouc
Telefon: 731655069
Email: jan.dosoudil@gemareagency.cz