Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P3623

Přijmeme uklízeče/ky pro pracoviště v Olomouci

Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc
Volné pracovní místo: Přijmeme uklízeče/ky pro pracoviště v Olomouci - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Přijmeme uklízeče/ky pro pracoviště v Olomouci - OlomoucPlat:od 82Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Přijmeme uklízeče/ky pro pracoviště v OlomouciEmail:martina.smirova@vkus-bustan.cz
Kontaktní telefon na pozici: Přijmeme uklízeče/ky pro pracoviště v OlomouciTelefon:725466606

Popis pracovní pozice:
Nabízíme:
- Práci vhodnou pro invalidní důchodce!
- dobré platové ohodnocení - od 82Kč,-/hod.
- pouze ranní směny, 25hod./týdně
- víkendy + svátky volné
- výplata mzdy v pevných termínech a to na účet nebo složenkou
- zázemí stabilní a specializované firmy
- odměny dle vykonané práce
- příspěvky na lázně a rehabilitace

Požadujeme:
- čistý trestní rejstřík
- důslednost, spolehlivost, vstřícnost

Zájemce žádáme o zaslání životopisu na e-mail: iveta.durisova@vkus-bustan.cz, nebo se hlaste na tel.č. 725 466
606

Ověřený uživatel Martina Šmírová | Celá ČR , Frýdek - Místek
Telefon: 724941643
Email: martina.smirova@vkus-bustan.cz