Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P3610

Pracovník úklidu

MV Cleaning Sevices- nabídka práce Pracovník úkliduFirma:MV Cleaning Sevices
Volné pracovní místo: PardubiceMísto práce:Pardubice,Přelouč,Vysoké Mýto,Chrudim., Pardubice
Volné pracovní místo: Pracovník úklidu - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Pracovník úklidu - PardubicePlat:90,-
Kontaktní email na pozici: Pracovník úkliduEmail:vojtkova@mvcleaningservices.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník úkliduTelefon:736609029

Popis pracovní pozice:
Jsme úklidová firma a hledáme spolehlivé brigádníky na DPČ a DPP , později i na HPP. Úklidy probíhají v
týdnu i o víkendu .Brigádníky hledáme na ranní úklid(6:30 do 8:00) a dopolední úklid (od 8:00 přibližně do
15 hodin).Pouze vážní zájemci.

Požadujeme:
Čistý trestní rejstřík , spolehlivost, pracovitost ,praxe v oboru vítána.

Inzerent:
Ověřený uživatel Michaela Vojtková | Pardubice , Pardubice
Telefon: 736609029
Email: vojtkova@mvcleaningservices.cz