Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P3379

Úklidové práce-zajímavý výdělek

Volné pracovní místo: JičínMísto práce:Jičín
Volné pracovní místo: Úklidové práce-zajímavý výdělek - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Úklidové práce-zajímavý výdělek - JičínPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Úklidové práce-zajímavý výdělekEmail:plichtova@raamar.cz
Kontaktní telefon na pozici: Úklidové práce-zajímavý výdělekTelefon:+420 773 619 521

Popis pracovní pozice:
Hledáme spolehlivého zaměstnance na úklid
5 x týdně - 4 hodiny
Vhodné pro začínající aktivní důchodce.

Požadujeme:
Spolehlivost
Samostatnost
Pečlivost

Nabízíme:
Dlouhodobá spolupráce
Jistý výdělek

Inzerent:
Ověřený uživatel Klára Plichtová | Klatovy , Praha 9
Telefon: 773 619 521
Email: plichtova@raamar.cz