Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P3312

Úklidový pracovník Jihlava pro OZP.

Volné pracovní místo: JihlavaMísto práce:Jihlava, Jihlava
Volné pracovní místo: Úklidový pracovník Jihlava pro OZP. - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Úklidový pracovník Jihlava pro OZP. - JihlavaPlat:73,20-80,80
Kontaktní email na pozici: Úklidový pracovník Jihlava pro OZP.Email:prace@forcorp.cz
Kontaktní telefon na pozici: Úklidový pracovník Jihlava pro OZP.Telefon:+420 723 612 506
Další údaje o pozici: Úklidový pracovník Jihlava pro OZP.Další údaje:800991188

Popis pracovní pozice:
POZICE: ÚKLID
PRACOVIŠTĚ: JIHLAVA,KÚ Jihlava,Policejní škola Jihlava,

Informace o pracovním místě: Pravidelný úklid místností a objektů manuálním nebo strojním způsobem.
Vysávání koberců, stírání podlah, vynesení odpadků, otření omaků na nábytku, úklid sociálního
zařízení, otření prachu.

Požadujeme:
Požadujeme: Výpis z rejstříku trestů, spolehlivost.
První kontakt POUZE telefonicky, nechodit na pracoviště.

Nabízíme:
Počet míst: 5
Směnnost: jednosměnný
Pracovní úvazek: zkrácený 4hod/den
Mzda:73,20- 80,80kč/hod.

Nástup ihned.
Chráněné pracovní místo pro OZP.

Kontakt:723 612 506,prace@forcorp.cz

Ověřený uživatel FORCORP GROUP spol.s.r.o. | Celá ČR , OLOMOUC
Telefon: 723612506
Email: prace@forcorp.cz