Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P3283

REGIONÁLNÍ TECHNIK ÚKLIDU Střed+Jižní Čechy

CENTRA a.s.- nabídka práce REGIONÁLNÍ TECHNIK ÚKLIDU Střed+Jižní ČechyFirma:CENTRA a.s.
Volné pracovní místo: Jihočeský krajMísto práce:Praha 5, Jihočeský kraj
Volné pracovní místo: REGIONÁLNÍ TECHNIK ÚKLIDU Střed+Jižní Čechy - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: REGIONÁLNÍ TECHNIK ÚKLIDU Střed+Jižní Čechy - Jihočeský krajPlat:27 000,-
Kontaktní email na pozici: REGIONÁLNÍ TECHNIK ÚKLIDU Střed+Jižní ČechyEmail:kavanova@centra.eu
Kontaktní telefon na pozici: REGIONÁLNÍ TECHNIK ÚKLIDU Střed+Jižní ČechyTelefon:251119493
Další údaje o pozici: REGIONÁLNÍ TECHNIK ÚKLIDU Střed+Jižní ČechyDalší údaje:M.Kavanová

Popis pracovní pozice:
V současné době hledáme do týmu REGIONÁLNÍ TECHNIKA/ TECHNIČKU ÚKLIDU v regionu Střední a Jižní Čechy,
který má zkušenosti s řízením týmů pracovníků, dokonale se orientuje v oblasti úklidových služeb, rád
komunikuje s lidmi a baví ho práce v terénu.

CO VÁS NA TÉTO POZICI ČEKÁ?
kontrola plnění úklidových prací v rámci svěřených objektů
spolupráce s HR při náboru úklidových pracovníků
zajištění vstupního školení + hodnocení kvality prováděného úklidu
zpracování podkladů pro mzdy
příjem/výdej/evidence čistících prostředků a materiálu pro úklid

Požadujeme:
CENTRA a.s.
Společnost CENTRA a.s. je významným hráčem v poskytování komplexních služeb v oblasti správy nemovitostí.
Dlouholeté zkušenosti jsou zárukou profesionální péče o Vaši nemovitost na té nejvyšší úrovni. Jsme
připraveni vycházet vstříc zákazníkům a efektivně jim zabezpečit pohodu bydlení. Zároveň jsme pevnou půdou
pod nohama svým zaměstnancům, společně tvoříme sehraný tým, který věří tomu, co děláme a táhneme za
jeden provaz.

Staňte se součástí úspěšné, stabilní společnosti, největšího poskytovatele služeb v oblasti správy
nemovitostí na českém trhu.
Využijte příležitosti uplatnit své pracovní zkušenosti v administrativě, účetnictví nebo marketingu. Své
využití najdou také odborníci zaměření na pozice spojené s provozem a správou nemovitostí, dělnické profese,
úklid, či zahradnické práce.

JAKÉ JSOU PŘEDPOKLADY ÚSPĚŠNÉHO KANDIDÁTA?
SŠ vzdělání
předchozí zkušenosti v oblasti úklidu alespoň 3 roky
vlastník ŘP. sk. B
dobré komunikační a organizační schopnosti, zodpovědný přístup
časová flexibilita a stresová adaptibilita
lokalita: STŘEDNÍ A JIŽNÍ ČECHY
Nástup: IHNED

Nabízíme:
PROČ PRACOVAT PRÁVĚ PRO NÁS?
na českém trhu patříme mezi největší poskytovatele služeb v oblasti správy nemovitostí
jsme stabilní a stále se rozvíjející společnost s více než 26 letou profesionální praxí
podporujeme profesní i osobní růst našich zaměstnanců
garantujeme pravidelný příjem do 15. dne v měsíci
na zaměstnancích nám záleží, snažíme se vytvářet příjemné pracovní prostředí
poskytujeme systém volitelných benefitů - Cafetéria (penzijní připojištění, 1 týden dovolené navíc,
nákupní poukazky)
Zaujala Vás CENTRA a.s.? Chyťte se příležitosti nastartovat svou kariéru u NÁS. K odpovědi na tuto nabídku,
prosím vložte Váš aktuální životopis, ozveme se Vám.

Inzerent:
Ověřený uživatel Miloslava | Praha , Praha 5
Telefon: +420 724 872 341
Email: kavanova@centra.eu