Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P3177

Plavčík, vodní dozor, vodní záchranář v Ústí nad Labem

Městské služby Ústí nad Labem, p.o.- nabídka práce Plavčík, vodní dozor, vodní záchranář v Ústí nad LabemFirma:Městské služby Ústí nad Labem, p.o.
Volné pracovní místo: Ústí nad LabemMísto práce:Lázeňská 459, Ústí nad Labem - Brná, Ústí nad Labem
Volné pracovní místo: Plavčík, vodní dozor, vodní záchranář v Ústí nad Labem - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Plavčík, vodní dozor, vodní záchranář v Ústí nad Labem - Ústí nad LabemPlat:90 - 95 / hodina
Kontaktní email na pozici: Plavčík, vodní dozor, vodní záchranář v Ústí nad LabemEmail:petr.urban@msul.cz
Kontaktní telefon na pozici: Plavčík, vodní dozor, vodní záchranář v Ústí nad LabemTelefon:+420 602 548 665
Další údaje o pozici: Plavčík, vodní dozor, vodní záchranář v Ústí nad LabemDalší údaje:Petr Urban

Popis pracovní pozice:
Plavčík - vodní dozor na koupališti Brná v Ústí nad Labem.

Náplň: Provádět dozor nad provozem bazénu, vodní atrakce v zájmu bezpečnosti a ochrany zdraví, zachraňovat
tonoucí a poskytovat první pomoc, dodržovat návštěvní řád. Úklid u bazénu a jeho okolí, dohlížet na
pořádek a čistotu.

Nástup: od 1.5. 2018 nebo po dohodě, ukončení brigády 16.9. 2018
Vhodné pro všechny kdo mají zájem a umějí plavat - starší 18 let. (studenti, aktivní důchodci,pracující a v
evidenci ÚP)

Požadujeme:
- dobrý zdravotní stav, plaveckou gramotnost
- uchazeč musí být starší 18 let
- zdravotní průkaz dle zák. č. 258/2000 Sb., §19 - vystaví Váš praktický lékař
- min. ukončené základní vzdělání + praktická škola

Nabízíme:
Pro vybrané uchazeče zajistíme kurz vodní záchrany. V případě spokojenosti možnost na HPP na dobu určitou.

Ověřený uživatel Petr Urban | Ústí nad Labem , Ústí nad Labem
Telefon: 602548665
Email: petr.urban@msul.cz