Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P2748

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA - ŠUMPERK

Restaurace Schiller- nabídka práce ČÍŠNÍK/SERVÍRKA - ŠUMPERKFirma:Restaurace Schiller
Volné pracovní místo: ŠumperkMísto práce:Šumperk, Šumperk
Volné pracovní místo: ČÍŠNÍK/SERVÍRKA - ŠUMPERK - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: ČÍŠNÍK/SERVÍRKA - ŠUMPERK - ŠumperkPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: ČÍŠNÍK/SERVÍRKA - ŠUMPERKEmail:restaurace.schiller@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: ČÍŠNÍK/SERVÍRKA - ŠUMPERKTelefon:+420 731 059 656

Popis pracovní pozice:
Restaurace SCHILLER hledá nového kolegu na pozici ČÍŠNÍK/SERVÍRKA na HPP, který se přidá a bude plnohodnotnou
součástí teamu.

V případě Vašeho zájmu volejte na telefonní číslo 731 059 656 nebo své CV zasílejte na
restaurace.schiller@gmail.com

Požadujeme:
zodpovědnost, pracovitost, samostatnost, dochvilnost, profesionální přístup, teamový hráč, chuť rozvíjet se,
vyučení v oboru nebo prokazatelná praxe podmínkou

Nabízíme:
přátelský kolektiv, benefity (strava, káva, soda, finanční vánoční odměna atd.), možnost vzdělávat se na
gastronomických akcích

Inzerent:
Ověřený uživatel Marie Hrušková | Šumperk , Šumperk
Telefon: 731059656
Email: restaurace.schiller@gmail.com