Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P2647

Instruktor výživy a sportu v Brně

Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - město
Volné pracovní místo: Instruktor výživy a sportu v Brně - nabídka práce Vedlejší pracovní poměrPracovní poměr:Vedlejší pracovní poměr
Mzda: Instruktor výživy a sportu v Brně - Brno - městoPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Instruktor výživy a sportu v BrněEmail:mlynek15@seznam.cz

Popis pracovní pozice:
Do nově otevřeného centra výživy a sportu v Brně hledáme nové instruktory, které baví sport a zajímá je
zdravý aktivní životní styl.

Znalost v oboru není nutná, zaškolení zdarma.

Náplň práce: Individuální přístup ke klientovi

Hloubková tělesná analýza klienta (včetně rozboru jídelníčku)

Vedení klienta zákaznickým servisem

Individuální nastavení stravovacího plánu

Hromadné akce včetně posilování, pořádání akcí apod.

Požadujeme:
Požadujeme: Minimální věk 18 let

Zájem o zdravý životní styl

Spolehlivost

Pracovitost (minimálně 10h týdně)

Ochotu učit se novým věcem

Příjemné vystupování

Nabízíme:
Nabízíme: Zajímavé finanční ohodnocení, 290,-Kč/h

Flexibilní pracovní dobu

Pravidelné vzdělávání

Kariérní růst

Super přátelský mladý kolektiv

Inzerent:
Ověřený uživatel Jiří Mlýnek | Jihomoravský kraj , Brno
Telefon: +420736657461
Email: mlynek15@seznam.cz