Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P2595

Obsluha kavárny v OC Bondy

EVEDEMON s.r.o.- nabídka práce Obsluha kavárny v OC BondyFirma:EVEDEMON s.r.o.
Volné pracovní místo: Mladá BoleslavMísto práce:Mladá Boleslav - obchodní centrum Bondy, Mladá Boleslav
Volné pracovní místo: Obsluha kavárny v OC Bondy - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obsluha kavárny v OC Bondy - Mladá BoleslavPlat:23 000,-
Kontaktní email na pozici: Obsluha kavárny v OC BondyEmail:m_prasilova@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Obsluha kavárny v OC BondyTelefon:+420774647347
Další údaje o pozici: Obsluha kavárny v OC BondyDalší údaje:boleslav.bondy@coffeeshopcompany.cz

Popis pracovní pozice:
Mezinárodní síť kaváren Coffeeshop Company hledá zaměstnance na pozici Servírka (Číšník) / Barista do
kavárny v Bondy Centru Mladá Boleslav.
Pracovní náplní je především aktivní obsluha zákazníků, příprava různých druhů nápojů a jídel, úklid
a péče o pracoviště a ostatní práce potřebné v kavárenském provozu výhodou.

Požadujeme:
Požadujeme:
• velmi dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování
• pracovitost, samostatnost a aktivitu
• spolehlivost a zodpovědnost
• flexibilitu, ochotu učit se a poznávat nové
• jazyková vybavenost vítána
• praxe v oboru gastro výhodou

Nabízíme:
Nabízíme:
• stabilní práci a jistotu silné společnosti
• úvodní zaškolení, možnost seberealizace a profesní růst
• zajímavé mzdové ohodnocení (čistá mzda po zaškolení až 23.000,- Kč)
• pravidelné hodnocení práce a s tím spojený bonusový systém odměňování
• práce v příjemném prostředí, jednosměnný provoz (otevírací doba 9-21hod)
• práce na plný úvazek na dobu neurčitou, pracovní smlouva
• možnost získání praxe a pracovních zkušeností
• nástup možný ihned

Ověřený uživatel Monika Pecháčková | Mladá Boleslav , Pardubice
Telefon: 774647347
Email: m_prasilova@seznam.cz