Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P2184

Prodavačka

Inzerát č: P2184 | Vloženo: 14.09.2017 | Poslední aktualizace: 14.09.2017 10:31:23
Volné pracovní místo: Kutná HoraMísto práce:Kutná Hora
Volné pracovní místo: Prodavačka - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Prodavačka - Kutná HoraPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: ProdavačkaEmail:nga.vu@email.cz
Kontaktní telefon na pozici: ProdavačkaTelefon:721433070

Popis pracovní pozice:
Přijmete do prodejny oblečení a domácích potřeb spolehlivou a veselou prodavačku, která je ráda mezi lidmi a
ráda lidem pomáhá. Náplní práce je
doplnovaní zboží, pomoc lidem při výběru zboží a práce s pokladnou - markování / počítání hotovosti.

Požadujeme:
Požadujeme příjemné vystupování, spolehlivost, vstřícnost. Zkušenost s pokladnou výhodou.

Nabízíme:
Odpovídající platové ohodnocení.
Nástup ihned.

Inzerent:
Ověřený uživatel MOKIM Group s.r.o. | Nymburk , Nymburk
Telefon: 721433070
Email: nga.vu@email.cz