Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P2150

Pronájem kadeřnického křesla Liberec

Studio Illusion- nabídka práce Pronájem kadeřnického křesla LiberecFirma:Studio Illusion
Volné pracovní místo: LiberecMísto práce:Liberec, Liberec
Volné pracovní místo: Pronájem kadeřnického křesla Liberec - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Pronájem kadeřnického křesla Liberec - LiberecPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Pronájem kadeřnického křesla LiberecEmail:ipistorova@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pronájem kadeřnického křesla LiberecTelefon:+420775633329

Popis pracovní pozice:
Pronajmu kadeřnického křeslo v centru Liberce. Vhodně i pro panské Kadernice. Vlastní ŽL podmínkou.
V salonu nabízíme veškeré služby : manikúra, model až nehtů, Pedikura, kosmetika.
Zavedené studio s milým kolektivem

Požadujeme:
Spolehlivost a radost z práce

Inzerent:
Ověřený uživatel Illusion | Liberec , Liberec
Telefon: +420775633329
Email: ipistorova@seznam.cz