Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P1940

Poradce ve změně životního stylu

Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - město
Volné pracovní místo: Poradce ve změně životního stylu - nabídka práce Vedlejší pracovní poměrPracovní poměr:Vedlejší pracovní poměr
Mzda: Poradce ve změně životního stylu - Brno - městoPlat:250,-/hodinu
Kontaktní email na pozici: Poradce ve změně životního styluEmail:mlynek15@seznam.cz

Popis pracovní pozice:
Zajímáte se o zdravý životní styl nebo sport? Jestli ano, tak super :))

Do nově otevřeného nutričního studia v centru Brna hledáme tři nové kolegy/kolegyně, kteří mají zájem
pracovat v oblasti zdravého životního stylu a chuť se dále v této oblasti vzdělávat.

Poskytujeme širokou škálu služeb- sestavujeme výživové plány, zajišťujeme klientům zákaznický servis,
organizujeme hromadné akce včetně kondičního posilování.

Práce vhodná pro studenty jako brigáda, ale i možnost na hlavní pracovní poměr.

Pokud Vás inzerát zaujal, neváhejte mne kontaktovat, budu se na Vás těšit.

Požadujeme:
Minimální věk 18 let

Zájem o zdravý životní styl

Spolehlivost

Pracovitost

Ochotu učit se novým věcem

Příjemné vystupování

Nabízíme:
Flexibilní pracovní dobu

Pravidelné vzdělávání

Kariérní růst

Super přátelský kolektiv

Inzerent:
Ověřený uživatel Jiří Mlýnek | Jihomoravský kraj , Brno
Telefon: +420736657461
Email: mlynek15@seznam.cz