Lektor anglického jazyka v Litovli

Fine English- nabídka práce Lektor anglického jazyka v LitovliFirma:Fine English
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Litovel, Olomouc
Volné pracovní místo: Lektor anglického jazyka v Litovli - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Lektor anglického jazyka v Litovli - OlomoucPlat:180,- / 45´ , 250,- / 60´
Kontaktní email na pozici: Lektor anglického jazyka v LitovliEmail:hejtmanova.m@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Lektor anglického jazyka v LitovliTelefon:774212184
Další údaje o pozici: Lektor anglického jazyka v LitovliDalší údaje:Martina Hejtmanova

Popis pracovní pozice:
Rádi bychom našli spolehlivého lektora anglického jazyka pro výuku dětí i dospělých v Litovli. Jedná se o
dlouhodobou spolupráci na živnostenský list nebo na "dohodu".

Požadujeme:
vynikající znalost anglického jazyka
spolehlivost
flexibilitu

Nabízíme:
zázemí jazykové školy
podporu ve všech směrech
práci v příjemném kolektivu

Inzerent:
Ověřený uživatel Martina Hejtmanova | Olomouc , Olomouc
Telefon: 774212184
Email: hejtmanova.m@seznam.cz