Lektor AJ pro začátečníky

weSPEAK- nabídka práce Lektor AJ pro začátečníkyFirma:weSPEAK
Volné pracovní místo: Praha 5Místo práce:Praha 5
Volné pracovní místo: Lektor AJ pro začátečníky - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Lektor AJ pro začátečníky - Praha 5Plat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Lektor AJ pro začátečníkyEmail:info@wespeak.cz

Popis pracovní pozice:
Do našeho týmu hledáme kolegu / kolegyni na pozici lektora anglického jazyka zejména pro tzv. falešné
začátečníky a mírně pokročilé:

Náplň práce:
• Výuka praktické angličtiny (neučíme obecná témata, náplň lekcí tvoříme na míru každému studentovi)
• Komunikace se studenty nejrůznějších věkových kategorií a různého profesního zaměření
• Příprava náplně hodin a domácích úkolů dle individuálních potřeb studentů

Požadujeme:
• Velmi dobrá znalost anglického jazyka a jeho praktického využití
• Zkušenost (studijní nebo pracovní) ze zahraničí velkou výhodou
• Zkušenost s výukou dospělých výhodou
• Certifikát dokládající úroveň znalostí anglického jazyka
• Spolehlivost, flexibilita (výuka nejčastěji probíhá ráno do 10 hod. nebo odpoledne po 16. hod.)
• Schopnost připravit zajímavé a interaktivní hodiny
• Příjemné a profesionální vystupování, energický a pozitivní člověk, nehledáme tzv uspávače hadů

Nabízíme:
• Zázemí zaběhlé vzdělávací instituce zaměřené na individuální přístup ke studentům
• Pracoviště 5 minut chůze od Anděla
• Finanční ohodnocení dle zkušeností a vzdělání (možnost výplaty týdně nebo dvakrát do měsíce)
• Pozice je vhodná i pro studenty vysoké školy nebo lektory na volné noze

Inzerent:
Ověřený uživatel weSPEAK | Praha 5 , Praha
Telefon: 774197877
Email: info@wespeak.cz