Asistentka advokátní kanceláře

AK Čechovský a Václavek- nabídka práce Asistentka advokátní kancelářeFirma:AK Čechovský a Václavek
Volné pracovní místo: Praha 1Místo práce:Praha 1
Volné pracovní místo: Asistentka advokátní kanceláře - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Asistentka advokátní kanceláře - Praha 1Plat:18 000 - 25 000
Kontaktní email na pozici: Asistentka advokátní kancelářeEmail:hruba@advokati-ceva.cz
Kontaktní telefon na pozici: Asistentka advokátní kancelářeTelefon:+420 774 737 721

Popis pracovní pozice:
Co vás čeká
Komunikace s klienty osobní i telefonická
Komunikace a spolupráce s advokáty
Běžná administrativní činnost
Pochůzky
Práce na počítači
Asistence advokátům
Usazení klientů - příp. uvaření kávy, a pod.
Příprava podkladů na schůzky
Docházení na poštu

Požadujeme:
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Práce na počítači - práce v tomto prostředí musí být zcela automatická, každodenní použití.
Komunikace s lidmi -vysoce pro-klientská komunikace.
Výborný písemný projev (e-maily s klienty, zaměstnanci)
Administrativní schopnosti (zpracování dokumentů)
Pečlivosti a zodpovědnosti
Český jazyk s písemným projevem na vysoké gramatické úrovni
Příjemné vystupování

Výhodou bude, pokud budete umět

Anglický jazyk - pokročilý
Ruský jazyk
Psaní všemi deseti
Zkušenosti v oboru

Nabízíme:
Stabilní zázemí silné společnosti
Mladý kolektiv
Zkušenosti při jednání s klienty a prací mezilidských vztahů, praxe v oboru
Přiměřené ohodnocení
Příjemné pracovní prostředí
Místo výkonu práce - Praha centrum
Práce na HPP
Firemní benefity - stravenky
Patříme mezi střední, dynamicky se rozvíjející advokátní kanceláře. Vzhledem k počtu advokátů,
advokátních koncipientů, odborného a administrativního zázemí (blíže viz členové) i externě
spolupracujícím odborníkům je advokátní kancelář schopna nabídnout kvalitní a komplexní služby v širokém
portfoliu právních oblastí.

Inzerent:
Ověřený uživatel Kateřina Hrubá | Praha 1 , Praha
Telefon: 774 737 721
Email: hruba@advokati-ceva.cz