Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Pomocné práce » Inzerát Id P4008

Šikovný student

Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - město
Volné pracovní místo: Šikovný student - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Šikovný student - Brno - městoPlat:120/h
Kontaktní email na pozici: Šikovný studentEmail:neduchal.on@gmail.com

Popis pracovní pozice:
Hledám brigádníka, který mi pomuže blízko Žebetína s prací kolem domu - stavba garáže apod. Není potreba
nic extra umet, všechno vysvetlím. Jedná se o brigádu jednou/dvakrát tydne i dlouhodobe.O víkendu, nebo v
pátek. 120kc/h.

Pište na email Neduchal.on@gmail.com

Požadujeme:
pracovní nasazeni, spolehlivost

Inzerent:
Ověřený uživatel ondrej neduchal | Brno - město , Popůvky
Telefon: 732532873
Email: neduchal.on@gmail.com