Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P4032

Roznos reklamních letáků

Aukční síň Galerie Národní 25 s. r. o.- nabídka práce Roznos reklamních letákůFirma:Aukční síň Galerie Národní 25 s. r. o.
Volné pracovní místo: Plzeň - městoMísto práce:Mikulášská 296/2, Plzeň - město
Volné pracovní místo: Roznos reklamních letáků - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Roznos reklamních letáků - Plzeň - městoPlat:100 Kč/hod čistého
Kontaktní email na pozici: Roznos reklamních letákůEmail:gn25plzen@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Roznos reklamních letákůTelefon:725 515 858
Další údaje o pozici: Roznos reklamních letákůDalší údaje:792 312 488

Popis pracovní pozice:
Hledáme šikovné a spolehlivé lidi,studenty od 17 let, matky na mateřské, na roznos firemních letáků do
poštovních schránek v Plzni a blízkém okolí. Libovolná pracovní doba (kromě víkendů). Plat 100 Kč/ hodina
čistého. Nástup IHNED. V případě zájmu pište/volejte nebo se dostavte osobně na naší pobočku Mikulášská
296/2, Plzeň, kde Vám vše podrobně vysvětlíme.

Požadujeme:
Spolehlivost, zodpovědnost.

Nabízíme:
flexibilitu

Inzerent:
Ověřený uživatel Angela | Plzeň - město , Plzeň
Telefon: 725515858
Email: gn25plzen@seznam.cz