Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P3367

Číšník/ servírka Brno

ABZAKOVO spol.s.r.o.- nabídka práce Číšník/ servírka BrnoFirma:ABZAKOVO spol.s.r.o.
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno, Brno - město
Volné pracovní místo: Číšník/ servírka Brno - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Číšník/ servírka Brno - Brno - městoPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Číšník/ servírka BrnoEmail:kancelar-brno@abzakovo.eu
Kontaktní telefon na pozici: Číšník/ servírka BrnoTelefon:777932023

Popis pracovní pozice:
- obsluha hostů,
- odnos použitého nádobí,
- vydávání pokrmů

Požadujeme:
- příjemné vystupování,
- spolehlivost,
- potravinářský průkaz

Nabízíme:
- práci v pěkném prostředí,
- mzda 90 Kč/ hod,
- možnost záloh

Inzerent:
Ověřený uživatel Veronika Cemperová | Celá ČR , Brno
Telefon: 777932023
Email: abzakovo.brno1@gmail.com