Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P3227

Práce ve stavebnictví

Volné pracovní místo: ŠumperkMísto práce:Šumperk, Šumperk
Volné pracovní místo: Práce ve stavebnictví - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: Práce ve stavebnictví - ŠumperkPlat:Týdení
Kontaktní email na pozici: Práce ve stavebnictvíEmail:jancaj11@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Práce ve stavebnictvíTelefon:605582649
Další údaje o pozici: Práce ve stavebnictvíDalší údaje:Jana Pavelková

Popis pracovní pozice:
Hledáme zedníky.Vyučení není podmínkou,ale zkušenosti ANO.Na věku nezáleží .Možnost dlouhodobé práce i
přes zimu.Více informací poskytneme telefonicky stačí zaslat sms na číslo 605582649 se zájmem o práci. Nebo
pište na email.Dobré platové podmínky.MOŽNOST I BRIGÁDY.

Inzerent:
Ověřený uživatel Jana Pavelková | Šumperk , Šumperk
Telefon: 605582649
Email: jancaj11@seznam.cz