Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P3092

Údržbář Bukovany

Region, spol s r.o.- nabídka práce Údržbář BukovanyFirma:Region, spol s r.o.
Volné pracovní místo: HodonínMísto práce:Bukovany, Hodonín
Volné pracovní místo: Údržbář Bukovany - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Údržbář Bukovany - HodonínPlat:17000 - 20000
Kontaktní email na pozici: Údržbář BukovanyEmail:lexa@chata.cz
Kontaktní telefon na pozici: Údržbář BukovanyTelefon:773796300

Popis pracovní pozice:
Hotel Bukovanský mlýn pořádá výběrové řízení na pozici údržbář. Hledáme pracovité a manuálně
zručné
kolegy do našeho týmu.
Co Vám můžeme nabídnout
• zajímavé mzdové ohodnocení + bonusy
• fixní pracovní doba
• možnost dlouhodobé spolupráce
• práce na hlavní pracovní poměr
• možnost personální stravy
• firemní výhody a benefity
• zázemí prosperující firmy

V naší firmě si všímáme pracovitých lidí a dokážeme je patřičně odměnit.

Kontaktní osoba:
Jan Lexa
+420 773 796 300
lexa@chata.cz

Požadujeme:
• pozitivní přístup k práci a časová flexibilita
• vyučení v oboru není nutností, důležitější jsou pro nás zkušenosti
• chuť pracovat
• řidičské oprávnění sk. B (sk. E výhodou)
• bydliště v okolí Kyjova nebo Ždánic

Nabízíme:

Inzerent:
Ověřený uživatel JanLexa | Hodonín , Kyjov
Telefon: 773796300
Email: lexa@chata.cz