Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P2935

Pracovník v čistírně

ABZAKOVO spol. s r.o.- nabídka práce Pracovník v čistírněFirma:ABZAKOVO spol. s r.o.
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha, Praha
Volné pracovní místo: Pracovník v čistírně - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Pracovník v čistírně - PrahaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Pracovník v čistírněEmail:prace@abzakovo.eu
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník v čistírněTelefon:774 222 847
Další údaje o pozici: Pracovník v čistírněDalší údaje:774 722 833

Popis pracovní pozice:
Hledáme brigádníky do čistíren v obchodních centrech v Prace na dlouhodobou spolupráci

-komunikace se zákazníkem
-příjem a výdej objednávek
-obsluha přístrojů
-žehlení prádla
-čištění oděvů

Požadujeme:
-ochotu se naučit novým dovednostem
-spolehlivost
-pracovitost
-dobrý zdravotní stav
-věk nad 18 let
-čistý TR
-zkušenosti s obdobnou prací jsou výhodou

Nabízíme:
-odborné zaškolení
-dlouhodobou spolupráci s danou pracovní dobou
-mzdové ohodnocení 100,-/ hod + bonusy
-možnost záloh
-nástup možný IHNED

Inzerent:
Ověřený uživatel Monika Kanávorová | Praha 1 , Praha
Telefon: 774222847
Email: prace@abzakovo.eu