Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P2933

Pokojská v hotelu na Praze 6

ABZAKOVO spol. s r.o.- nabídka práce Pokojská v hotelu na  Praze  6Firma:ABZAKOVO spol. s r.o.
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha 6, Praha
Volné pracovní místo: Pokojská v hotelu na  Praze  6 - nabídka práce Vedlejší pracovní poměrPracovní poměr:Vedlejší pracovní poměr
Mzda: Pokojská v hotelu na  Praze  6 - PrahaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Pokojská v hotelu na  Praze  6Email:prace@abzakovo.eu
Kontaktní telefon na pozici: Pokojská v hotelu na  Praze  6Telefon:774 222 847
Další údaje o pozici: Pokojská v hotelu na  Praze  6Další údaje:774 722 833

Popis pracovní pozice:
Hledáme šikovné pokojské do hotelu na letišti Václava Havla.

- Minimálně věk 18 let
- Flexibilitu
- Spolehlivost
- Výpis TR
- Dobrý zdravotní stav

Požadujeme:
- Flexibilní směny 7:30-17:00 nebo 8-12 hodin denně,(krátký/dlouhý týden)
- Stravování v hotelu zdarma dle směn
- Možnost zálohy

Nabízíme:
- Standardní úklid pokoje,
- Umytí sociálního zařízení
- Převléknutí povlečení
- Vysátí a vytření
- Utření prachu

V případě zájmu nás kontaktujte na tel:774 222 847, 774 722 833 ,
nebo na e-mail: prace@abzakovo.eu

Inzerent:
Ověřený uživatel Monika Kanávorová | Praha 1 , Praha
Telefon: 774222847
Email: prace@abzakovo.eu