Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P2932

Skladník Semčice - Ihned

Inzerát č: P2932 | Vloženo: 13.02.2018 | Poslední aktualizace: 13.02.2018 09:31:18
ABZAKOVO spol. s r.o.- nabídka práce Skladník Semčice - IhnedFirma:ABZAKOVO spol. s r.o.
Volné pracovní místo: Středočeský krajMísto práce:Semčice, Středočeský kraj
Volné pracovní místo: Skladník Semčice - Ihned - nabídka práce Vedlejší pracovní poměrPracovní poměr:Vedlejší pracovní poměr
Mzda: Skladník Semčice - Ihned - Středočeský krajPlat:160 Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Skladník Semčice - IhnedEmail:prace@abzakovo.eu
Kontaktní telefon na pozici: Skladník Semčice - IhnedTelefon:774 722 833

Popis pracovní pozice:
kompletace objednávek
příjem, vyskladňování a expedice zboží
balení, vychystávání zboží
komunikace s mistry

Požadujeme:
manuální zručnost
dobrý zdravotní stav
fyzická zdatnost (práce s těžkým zbožím)
časová flexibilita
zkušenosti ze skladu výhodou
výpis TR

Nabízíme:
práci od pondělí do pátku 7:30 - 16:00, víkendy volné
motivační ohodnocení 160 Kč/hod
přátelský kolektiv
dlouhodobou spolupráci
možnost HPP
zálohy

V případě zájmu volejte na tel.: 774 722 833 nebo pište na prace@abzakovo.eu

Inzerent:
Ověřený uživatel Monika Kanávorová | Praha 1 , Praha
Telefon: 774222847
Email: prace@abzakovo.eu