Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P2892

Hledáme distributory pro roznos letáků v Třebíči a okolí

Volné pracovní místo: TřebíčMísto práce:Třebíč
Volné pracovní místo: Hledáme distributory pro roznos letáků v Třebíči a okolí - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Hledáme distributory pro roznos letáků v Třebíči a okolí - TřebíčPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Hledáme distributory pro roznos letáků v Třebíči a okolíEmail:milan.ritter@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Hledáme distributory pro roznos letáků v Třebíči a okolíTelefon:601345254

Popis pracovní pozice:
Hledáme distributory pro roznos letáků v Třebíči, Moravských Budějovicích a Náměšti nad Oslavou. Nabízíme
spolupráci formou brigády. Jedná se o roznos letáků. Nenáročná práce vhodná zejména pro studenty, důchodce a
ženy na mateřské dovolené.

Požadujeme:
Loajalitu a solidní jednání.

Nabízíme:
Zajímavé finanční ohodnocení.

Inzerent:
Ověřený uživatel Milan Ritter | Třebíč , Třebíč
Telefon: 601354254
Email: milan.ritter@seznam.cz