Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P2850

Masérka

Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - město
Volné pracovní místo: Masérka - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: Masérka - Brno - městoPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: MasérkaEmail:salon.suki@gmail.com

Popis pracovní pozice:
Do salonu v centru Brna přijmeme slečny a ženy od 18 let na pozici tantra masérky.
Pokud nemáš zkušenosti nevadí, vše tě naučíme a v případě zájmu zařídíme certifikát.
Nabízíme:
volnou pracovní dobu
placenou inzerci
vše pro masáže
příjemný kolektiv
možnost ubytování
CHCEŠ BÝT NEZÁVISLÁ, TAK NAPIŠ!!!
salon.suki@gmail.com

Inzerent:
Ověřený uživatel Salon Suki | Celá ČR , Brno
Telefon: 735500137
Email: salon.suki@gmail.com