Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P2758

Přijmeme řidiče sk. B do v Praze

Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha
Volné pracovní místo: Přijmeme řidiče sk. B do v Praze - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Přijmeme řidiče sk. B do v Praze - PrahaPlat:350,-
Kontaktní email na pozici: Přijmeme řidiče sk. B do v PrazeEmail:info@lifedrive.cz
Kontaktní telefon na pozici: Přijmeme řidiče sk. B do v PrazeTelefon:+420776439890

Popis pracovní pozice:
Máme zájem o brigadu a dlouhodobou spolupráci. Nástup možný ihned. registraci obdržíte za nedlouho, zpravidla od
2 do 5 hodin. S nami můžeš řídit kdykoli - ve dne i v noci, v libovolný den v roce. Jezdíš jenom, když se ti
zrovna chce, takže ti zbyde dost času. Kdy chceš, kam chceš. Buď svým vlastním pánem!

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám vaše kontaktní údaje. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat
(max. do 20 min).

Vice na našich webových stránkách www. LifeDrive. cz

Požadujeme:
• řidičské oprávnění B
• čistý trestný rejstřík
• dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti
• zodpovědnost, spolehlivost a flexibilitu
• vysoké pracovní nasazení s přirozenou chutí pracovat

Nabízíme:
- Provize od 5%
- Autopůjčovna v Praze
- Bez omezení kilometrů a hodin
- Provize za doporučení kolegy 500kc
- Týdenní příjem od 10.000 - 20.000kc

Inzerent:
Ověřený uživatel Flotila Lifedrive | Praha , Praha
Telefon: +420776439890
Email: info@lifedrive.cz