Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P2651

skladník Středokluky

ABZAKOVO- nabídka práce skladník StředoklukyFirma:ABZAKOVO
Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Středokluky u Kladna, Kladno
Volné pracovní místo: skladník Středokluky - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: skladník Středokluky - KladnoPlat:110,-
Kontaktní email na pozici: skladník StředoklukyEmail:agentura@abzakovo.eu
Kontaktní telefon na pozici: skladník StředoklukyTelefon:778 072 224
Další údaje o pozici: skladník StředoklukyDalší údaje:Marie Marešová

Popis pracovní pozice:

Náplň práce:
- Naskladňování a vyskladňování dveří a oken
- Zajištění související dokumentace a evidence

V případě zájmu nás kontaktujte na tel. 778 072 224 p. Marešová nebo zasílejte životopisy
na e-mail: agentura@abzakovo.eu

Požadujeme:
Manuální zručnost
- Ochota, odpovědnost a spolehlivost
- Praxi ve skladu na pozici skladník či administrativní podpora
- Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
Pracoviště ve Středoklukách
- Pracovní doba 7,30 - 16,15, pátek 7,30 - 15,00 hodin
- Mzdové ohodnocení 110 Kč/hod.

Inzerent:
Ověřený uživatel Monika Kanávorová | Praha 1 , Praha
Telefon: 774222847
Email: prace@abzakovo.eu