Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P2555

OBSLUHA POLYMERAČNÍ LINKY

Inzerát č: P2555 | Vloženo: 15.11.2017 | Poslední aktualizace: 15.11.2017 14:58:25
NUVIA a.s.- nabídka práce OBSLUHA POLYMERAČNÍ LINKYFirma:NUVIA a.s.
Volné pracovní místo: MělníkMísto práce:Kralupy nad Vltavou, Mělník
Volné pracovní místo: OBSLUHA POLYMERAČNÍ LINKY - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: OBSLUHA POLYMERAČNÍ LINKY - MělníkPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: OBSLUHA POLYMERAČNÍ LINKYEmail:hr@nuvia.cz
Kontaktní telefon na pozici: OBSLUHA POLYMERAČNÍ LINKYTelefon:+420 568 409 815

Popis pracovní pozice:
Co bude náplní tvé práce:
- Zajištění chemické výroby
- Montážní a kompletační práce

- Údržba výrobního zařízení

Kde budeš pracovat:
- Trojanova 117, Kralupy nad Vltavou

Kdy se můžeš stát součástí našeho týmu:
- Kdykoliv s možností nástupu ihned

Životopisy zasílejte na email: hr@nuvia.cz
Více informací na: http://www.nuvia.cz/cs/kariera

Požadujeme:
Co od tebe očekáváme:
- Fyzickou zdatnost
- Manuální zručnost
- Dobrý zdravotní stav
- Pečlivost a pracovitost
- Aktivní přístup k práci
- Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- NUVIA a.s. je součástí stabilní nadnárodní skupiny NUVIA Group, která je součástí francouzské
společnosti Soletanche Freyssinet.
- Nabízíme perspektivní zaměstnání v největší inženýrsko-stavební skupině světa VINCI.
- Patříme mezi přední společnosti v oblasti vývoje a výroby systémů na měření ionizujícího záření a
systémů průmyslové automatizace.
- Máme skvělý kolektiv a přátelské pracovní prostředí s rodinnou atmosférou, pořádáme společné akce
posilující tým.
- Nabízíme možnost seberealizace a práci s nejnovějšími technologiemi na unikátních světových projektech.
- Máme zaveden systém čtvrtletních a ročních odměn na základě výkonnosti i systém pravidelných odměn
při pracovním výročí nebo jubileu.
- Umožňujeme výhodnou účast na mezinárodním zaměstnaneckém akciovém programu skupiny VINCI.
- A máme řadu standardních benefitů jako 5 týdnů dovolené, stravenky, občerstvení na pracovišti, ...

Ověřený uživatel NUVIA | Středočeský kraj , Kralupy nad Vltavou
Telefon: +420 568 409 815
Email: hr@nuvia.cz