Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P1918

Jednorázový přivýdělek - modeling, Brno

Zetbee Studio- nabídka práce Jednorázový přivýdělek - modeling, BrnoFirma:Zetbee Studio
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno, Brno - město
Volné pracovní místo: Jednorázový přivýdělek - modeling, Brno - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Jednorázový přivýdělek - modeling, Brno - Brno - městoPlat:600-800kč za 2 hodiny.
Kontaktní email na pozici: Jednorázový přivýdělek - modeling, BrnoEmail:info@zetbeemusic.com

Popis pracovní pozice:
Hledáme dívky/ženy nejrůznějších typů (i plnoštíhlé!) na modeling ve spodním prádle/plavkách. Peníze
ihned, smlouva o provedené práci, 600-800 Kč za cca. 2 hodiny. Věk 18 a více, zkušenosti nejsou nutné. Ateliér
v
Brně. Pro bližší informace zašlete foto na info@zetbeemusic.com

Požadujeme:

Nabízíme:

Inzerent:
Ověřený uživatel Zetbee studio | Brno - město , Brno
Telefon: 603953240
Email: info@zetbeemusic.com