Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P3373

Prodavačka / prodavač Černošice

NOVÁK maso-uzeniny- nabídka práce Prodavačka / prodavač ČernošiceFirma:NOVÁK maso-uzeniny
Volné pracovní místo: Praha-západMísto práce:Černošice, Praha-západ
Volné pracovní místo: Prodavačka / prodavač Černošice - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Prodavačka / prodavač Černošice - Praha-západPlat:90 Kč/ hodina
Kontaktní email na pozici: Prodavačka / prodavač ČernošiceEmail:uhrova@novak-mu.cz
Kontaktní telefon na pozici: Prodavačka / prodavač ČernošiceTelefon:+420 725 263 697
Další údaje o pozici: Prodavačka / prodavač ČernošiceDalší údaje:uhrova@novak-mu.cz

Popis pracovní pozice:
Informace o pozici :

- pultový prodej uzenin,sýrů,lahůdek
- komunikace se zákazníky
- práce s pokladnou
- příprava zboží do pultů
- kontrola čerstvosti

Nabízíme:

- práci na HPP jako kmenový zaměstnance
- stravenky v hodnotě 50Kč
- jistotu stabilního příjmu každý měsíc
- bonusy
- zázemí tradiční české společnosti, která je na trhu více jak 20 let
- firemní oblečení
- zaškolení na prodejně
- možnost podílet se na plánování směn
- možnost zkráceného úvazku, brigády nebo DPP

Požadujeme:
Požadujeme :

- zdravotní průkaz
- zájem o práci s lidmi
- ochotu práce na směny

Nabízíme:
Nabízíme:

- bonusy

Inzerent:
Ověřený uživatel Novák maso-uzeniny | Praha , Praha 7
Telefon: 725263697
Email: uhrova@novak-mu.cz