Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P3369

prodavač/ka nábytku Praha 5

ABZAKOVO- nabídka práce prodavač/ka nábytku Praha 5Firma:ABZAKOVO
Volné pracovní místo: Praha 5Místo práce:Praha 5, Praha 5
Volné pracovní místo: prodavač/ka nábytku Praha 5 - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: prodavač/ka nábytku Praha 5 - Praha 5Plat:19 000
Kontaktní email na pozici: prodavač/ka nábytku Praha 5Email:agentura@abzakovo.eu
Kontaktní telefon na pozici: prodavač/ka nábytku Praha 5Telefon:+420 778 072 224
Další údaje o pozici: prodavač/ka nábytku Praha 5Další údaje:Marie Marešová

Popis pracovní pozice:
Prodavačka nábytku Praha 5 HPP

Přijmeme zaměstnance na pracovní pozici prodavač nábytku s místem výkonu práce
v Praze 5 - Stodůlky. Nástup ihned.

Náplň práce:
- Informace a prodej nábytku
- Péče o čistotu a vzhled
- Komunikace se zákazníky
- Další činnosti podle pokynu nadřízeného v rámci sjednaného druhu práce

Požadujeme:
- Trestní bezúhonnost
- Komunikativní znalost ČJ nebo SJ
- Příjemné vystupování
- Prodejní předpoklady
- Základní znalost na PC
- Spolehlivost
- Zdravotní prohlídku

Nabízíme:
- Mzdové ohodnocení 19 000,00 - 24 000,00 Kč/měsíc
- HPP

V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 778 072 224 p. Marešová nebo zasílejte své životopisy
na e-mail: agentura@abzakovo.eu

Požadujeme:

Nabízíme:
- HPP

Inzerent:
Ověřený uživatel Monika Kanávorová | Praha 1 , Praha
Telefon: 774222847
Email: prace@abzakovo.eu