Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P3365

Manažer pobočky do Jihlavy

Inzerát č: P3365 | Vloženo: 15.05.2018 | Poslední aktualizace: 15.05.2018 11:39:32
Občanům s.r.o.- nabídka práce Manažer pobočky do JihlavyFirma:Občanům s.r.o.
Volné pracovní místo: Kraj VysočinaMísto práce:Jihlava, Kraj Vysočina
Volné pracovní místo: Manažer pobočky do Jihlavy - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Manažer pobočky do Jihlavy - Kraj VysočinaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Manažer pobočky do JihlavyEmail:personalni@setrimeobcanum.cz
Další údaje o pozici: Manažer pobočky do JihlavyDalší údaje:https://www.setrimeobcanum.cz/

Popis pracovní pozice:
Do našeho týmu hledáme nového člověka na pozici Manažer pobočky. Jste komunikativní, s vedením lidí máte
zkušenosti a jste osobnost zaměřená na výsledky a osobní a profesní rozvoj? V tom případě nám neváhejte
napsat. Možná hledáme právě Vás!

Náplň práce
• zajištění fungování pobočky
• vedení a rozvoj malé skupiny lidí
• navazování nových partnerských vztahů
• zpracování příslušné administrativy

Požadujeme:
• zkušenost s řízením pobočky a vedením lidí
• výborné komunikační a prezentační dovednosti
• vysoké pracovní nasazení
• spolehlivost, samostatnost, flexibilitu
• uživatelská práce na PC (kancelářský software, práce na internetu, MS Office, apod.)
• řidičský průkaz skupiny B
• trestní bezúhonnost

Nabízíme:
• silné zázemí úspěšné firmy
• zajímavé finanční ohodnocení (fixní složka a motivační složka)
• příjemné pracovní prostředí
• flexibilní pracovní dobu
• marketingovou podporu
• teambuldingové akce

Nástup možný ihned.

Inzerent:
Ověřený uživatel Lenka Hošková | Celá ČR , Brno
Telefon: +420 739 231 300
Email: personalni@setrimeobcanum.cz