Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P3350

Přivýdělek Šumperk, Jeseník - administrace, kompletace smluv

Inzerát č: P3350 | Vloženo: 11.05.2018 | Poslední aktualizace: 11.05.2018 09:26:56
Volné pracovní místo: ŠumperkMísto práce:Šumperk, Šumperk
Volné pracovní místo: Přivýdělek Šumperk, Jeseník - administrace, kompletace smluv - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Přivýdělek Šumperk, Jeseník - administrace, kompletace smluv - ŠumperkPlat:15 000,-
Kontaktní email na pozici: Přivýdělek Šumperk, Jeseník - administrace, kompletace smluvEmail:monika.petrova@proficredit.cz
Kontaktní telefon na pozici: Přivýdělek Šumperk, Jeseník - administrace, kompletace smluvTelefon:734464686

Popis pracovní pozice:
Nabízíme:
· Práci a jistotu v prosperující a stabilní společnosti
· Fixní příspěvek v době zaškolování - 4měsíce!
· Nejvyšší finanční ohodnocení na trhu
· Bleskové zaškolení a flexibilní pracovní dobu ! Výborné jako další příjem

Náplň práce
- vkládání inzerátů na web. dle pokynů
- vyřizování žádostí o půjčku (přes telefon, nikam nejezdíte)
- kompletace smlouvy a dokladů k vyřízení půjčky

Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání
- čistý trestní rejstřík
- čistý insolvenční rejstřík

- chuť vydělat peníze
- spolehlivost
- proklientský přístup

Nabízíme:
- suveréně nejvyšší provize na trhu v oblasti nebankovních půjček!
- skutečně flexibilní práci s jistým výdělkem
- fixní odměňování na začátku spolupráce pro rychlý rozjezd a chuť pracovat

Inzerent:
Ověřený uživatel Monika Petrová | Šumperk , Šumperk
Telefon: 734464686
Email: monika.petrova@proficredit.cz