Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P3338

Asistent prodeje v koupelnovém studiu MY-DOMA, Teplice.

Koupelnové studio MY-DOMA- nabídka práce Asistent prodeje v koupelnovém studiu MY-DOMA, Teplice.Firma:Koupelnové studio MY-DOMA
Volné pracovní místo: TepliceMísto práce:Teplice, Teplice
Volné pracovní místo: Asistent prodeje v koupelnovém studiu MY-DOMA, Teplice. - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Asistent prodeje v koupelnovém studiu MY-DOMA, Teplice. - TeplicePlat:25 000,-
Kontaktní email na pozici: Asistent prodeje v koupelnovém studiu MY-DOMA, Teplice.Email:info@mydoma.cz

Popis pracovní pozice:
Náplň práce: obsluha zákazníků, vytváření cenových nabídek, vyřizování objednávek, příjem zboží a
následná vykládka, práce s PC - zadávání produktů a obsluha e-shopu.

Požadujeme:
Praxi v oboru s prodejem obkladů a dlažeb, koupelnového vybavení apod., komunikativnost, spolehlivost, znalost
práce na PC

Nabízíme:
25.000,- Kč/měsíc + osobní ohodnocení (procenta z měsíčního obratu), telefon s tarifem zdarma, stravenky 80,-
Kč/ den, příspěvek na dopravu

Inzerent:
Ověřený uživatel Milan Chvátal | Teplice , Teplice
Telefon: +420 774 484 394
Email: info@mydoma.cz