Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P3174

Regionální asistent obchodu

Volné pracovní místo: TáborMísto práce:Tábor, Tábor
Volné pracovní místo: Regionální asistent obchodu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Regionální asistent obchodu - TáborPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Regionální asistent obchoduEmail:nabor.tgi@gmail.com

Popis pracovní pozice:
- komunikace se zákazníky a řešení jejich požadavků
- vyhledávání nových obchodních kontaktů
- zpracování příslušné administrativy - uzavírání smluv
- cestování za klienty - nutný řidičský průkaz sk. B

Požadujeme:
- chuť obchodovat, pracovitost a vytrvalost
- reprezentativní vystupování
- pečlivost, spolehlivost a flexibilitu
- ukončené SŠ/SOŠ
- čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
- motivační platové ohodnocení
- pracovní doba dle tvých časových možností
- práce v české úspěšné a stabilní společnosti
- dlouhodobou spolupráci
- možnost dalšího vzdělávání

Inzerent:
Ověřený uživatel David Brym | Celá ČR , Brno
Telefon: 739231300
Email: nabor.tgi1@gmail.com