Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P2926

Prodavač /Prodavačka Votice

Inzerát č: P2926 | Vloženo: 12.02.2018 | Poslední aktualizace: 12.02.2018 18:09:52
Krampera Pavel- nabídka práce Prodavač /Prodavačka  VoticeFirma:Krampera Pavel
Volné pracovní místo: BenešovMísto práce:Votice, Benešov
Volné pracovní místo: Prodavač /Prodavačka  Votice - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Prodavač /Prodavačka  Votice - BenešovPlat:14 000,-
Kontaktní email na pozici: Prodavač /Prodavačka  VoticeEmail:mkramperova@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Prodavač /Prodavačka  VoticeTelefon:603572565
Další údaje o pozici: Prodavač /Prodavačka  VoticeDalší údaje:605760422

Popis pracovní pozice:
Přijmeme prodavače pro prodejnu s vodoinstalatérským a topenářským materiálem.
Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr.Pracovní doba od 7:30-16:00.
Požadujeme příjemné vystupování.Znalost v oboru výhodou.Nástup možný ihned.

Inzerent:
Ověřený uživatel Marie | Benešov , VOTICE
Telefon: +420603572565
Email: mkramperova@seznam.cz