Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P2761

Manažer pro obchod kraje Pardubický a Vysočina

AXIAL Personnel Agency, s.r.o.- nabídka práce Manažer pro obchod kraje Pardubický a VysočinaFirma:AXIAL Personnel Agency, s.r.o.
Volné pracovní místo: PardubiceMísto práce:Pardubice
Volné pracovní místo: Manažer pro obchod kraje Pardubický a Vysočina - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Manažer pro obchod kraje Pardubický a Vysočina - PardubicePlat:40000 - 45000
Kontaktní email na pozici: Manažer pro obchod kraje Pardubický a VysočinaEmail:veronika.cechova@axial.cz
Kontaktní telefon na pozici: Manažer pro obchod kraje Pardubický a VysočinaTelefon:+420 603 226 143

Popis pracovní pozice:
Pro našeho klienta, významnou zahraniční společnost zabývající se prodejem výpočetní techniky, hledáme
kandidáta na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE.

Hledáme osobu samostanou, komunikativní, s citem pro obchod a znalostí oblasti výpočetní techniky a IT řešení.
Preferujeme uchazeče, kteří dokáží s nasazením pracovat na obchodních případech, troufnou si samostatně
rozhodovat a pracovat na budování vlastní klientely.

Náplň práce:

- Komunikace s externími zákazníky tak telefonicky tak osobně
- Akvizice nových obchodních příležitostí
- Prezentace služeb a produktů u zákazníka
- Zpracovávání dokumentace, smluv a agendy
- Vypracovávání cenových nabídek, uzavírání obchodních smluv
- Práce s interním informačním systémem společnosti
- Administrativní, kancelářské a kontrolní práce
- Pravidelný reporting na denní bázi

Požadujeme:
Preferujeme uchazeče s minimálně středoškolským vzděláním, alespoň základní znalostí angličtiny,
reprezentativním vystupováním a řidičským průkazem sk. B. Zkušenosti s obchodem vítány (ideálně alespoň 3
roky praxe).
Samozřejmostí je zodpovědnost, proklientský přístup, vysoké pracovní nasazení.

Nabízíme:
- Práce ve stabilní perspektivní společnosti
- Dlouhodobá spolupráce
- Práce v mladém dynamickém kolektivu
- Stabilní příjem
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Zaměstnanecké výhody
- Odborný profesní růst osobnosti
- Notebook
- Mob. telefon
- Auto
- Home office

Inzerent:
Ověřený uživatel Veronika Čechová | Brno - město , Brno
Telefon: +420 603 226 143
Email: veronika.cechova@axial.cz