Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P2720

Prezentace a prodej

Inzerát č: P2720 | Vloženo: 27.12.2017 | Poslední aktualizace: 27.12.2017 18:06:44
Educaprint s.r.o.- nabídka práce Prezentace a prodejFirma:Educaprint s.r.o.
Volné pracovní místo: Plzeňský krajMísto práce:1 zástupce 2 okresy ve svém regionu, Plzeňský kraj
Volné pracovní místo: Prezentace a prodej - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Prezentace a prodej - Plzeňský krajPlat:1500€/ 38 500Kč
Kontaktní email na pozici: Prezentace a prodejEmail:educaprint.kotrckova@centrum.sk
Kontaktní telefon na pozici: Prezentace a prodejTelefon:+421 950 452 893

Popis pracovní pozice:
Educaprint s.r.o. hledá ambiciózního, sebevědomého muže s kvalitními obchodními a komunikačními dovednostmi
na
prezentaci a distribuci vzdělávacích publikaci pro ZŠ.
Máš vysoké cíle? Hledáš stabilní práci? Chceš být pánem svého času, pracovat v rámci svého regionu,
nadprůměrně vydělávat a podílet se na vzdělávání našich dětí? Pak patří naše nabídka právě Tobě.
K výkonu práce je nutné vlastní auto

Požadujeme:
Komunikační a obchodní dovednosti, inteligentní vystupování, spolehlivost a cílevědomost, samostatnost.

Nabízíme:
- motivující, očekávaný příjem od 1500 € ( 38 500Kč)
- pracovní pohovory a školení přes skype
- možnost pracovat v rámci Vašeho regionu
- stabilní dlouhodobou práci (stále nové tituly během celého roku)
- možnost kariérního růstu
- možnost podílet se na rozšiřování znalostí našich dětí

Inzerent:
Ověřený uživatel Kotrčková | Slovensko , Zvolen
Telefon: +421 950 452 893
Email: educaprint.kotrckova@centrum.sk