Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P2520

VEDOUCÍ ESHOP PRODEJNY

BELLAZI company LTD spol.s.r.o.- nabídka práce VEDOUCÍ ESHOP PRODEJNYFirma:BELLAZI company LTD spol.s.r.o.
Volné pracovní místo: ChrudimMísto práce:Heřmanův Městec, Chrudim
Volné pracovní místo: VEDOUCÍ ESHOP PRODEJNY - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: VEDOUCÍ ESHOP PRODEJNY - ChrudimPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: VEDOUCÍ ESHOP PRODEJNYEmail:lenka.sixtova@bellazi.cz
Kontaktní telefon na pozici: VEDOUCÍ ESHOP PRODEJNYTelefon:469696503

Popis pracovní pozice:
Nabízíme práci - vedoucí eshop prodejny. Jedná se o prodej zboží pro kadeřnice, manikérky a pedikérky na
základě objednávek z eshopu a telefonických objednávek,
komunikace se zákazníky, práce s počítačem a obsluha internetových stránek eshopu.
Platové podmínky: 15 tisíc Kč hrubého+provize z prodaného zboží
V případě znalosti anglického jazyka a komunikace se zákazníky v angličtině - provize z prodeje zboží do
zahraničí

Pracovní doba: 07:00 hodin - 15:30 hodin, místo výkonu práce - Heřmanův Městec

Požadujeme: vzdělání střední odborné (nejlépe vyučená kadeřnice)/SŠ, zkušenosti s prodejem zboží pomocí
eshopu, praxe v oboru výhodou, komunikativnost, spolehlivost,pečlivost, samostatnost

Nástup možný: 2.1.2018

Bližší informace ve firmě, kontaktní osoba - Lenka Sixtová, tel.469 696 503

Ověřený uživatel BELLAZI company LTD spol.s.r.o. | Chrudim , Heřmanův Městec
Telefon: +420 469 696 503
Email: lenka.sixtova@bellazi.cz