Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P2315

Brno - Prodejce v obchodě s outletovou módou OutletExpert CZ

Outlet Retail s.r.o.- nabídka práce Brno - Prodejce v obchodě s outletovou módou OutletExpert CZFirma:Outlet Retail s.r.o.
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno, Brno - město
Volné pracovní místo: Brno - Prodejce v obchodě s outletovou módou OutletExpert CZ - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Brno - Prodejce v obchodě s outletovou módou OutletExpert CZ - Brno - městoPlat:15.000-23.000,- Kč (dle pozice
Kontaktní email na pozici: Brno - Prodejce v obchodě s outletovou módou OutletExpert CZEmail:izdna.l@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Brno - Prodejce v obchodě s outletovou módou OutletExpert CZTelefon:+420 530 334 333
Další údaje o pozici: Brno - Prodejce v obchodě s outletovou módou OutletExpert CZDalší údaje:https://www.outletexpert.cz/

Popis pracovní pozice:
Prodejce v obchodě s outletovou značkovou módou OutletExpert CZ
Máte rádi módu? Baví vás pracovat s oblečením? Milujete jedinečné kousky různých módních značek? A chcete
je vidět jako první?

Hledáme:
- Kolegy do dlouhodobě zavedené outletové módní prodejny OUTLETEXPERT (Dříve OUTLETHALL).
- Ty, kteří rádi pracují s módou a rádi druhým doporučí, co by jim slušelo.

Požadujeme:
- Týmového ducha a zájem o módu
- Středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení (nemusí být v oboru)

Nabízíme:
- Hlavní pracovní poměr s MOTIVAČNÍM ODMĚNOVÝM SYSTÉMEM.
- KARIÉRNÍ RŮST: zástupce vedoucí, vedoucí prodejny, manažer prodejny (pracovní pozice s velmi zajímavými
platovými podmínkami a odměnami).
- BENEFITY: příspěvek na oblečení, příspěvek na stravu.
- Možnost BEZPLATNÉHO PARKOVÁNÍ.
- PERFEKTNÍ DOSTUPNOST MHD - zastávka přímo před prodejnou.
- Plat: 15.000-23.000,- Kč (dle pracovní pozice)

Inzerent:
Ověřený uživatel Pavel Kříž | Brno - město , Brno
Telefon: +420725984516
Email: pavelkriz@outletexpert.cz